ҚАЕУ-2023 жоғары колледжінің түлектеріне дипломдар тапсыру

2023 жылғы 30 маусымда ҚАЕУ Жоғары колледжінің түлектеріне дипломдар салтанатты түрде табыс етілді!

Бүгін-сендердің өмірлеріңдегі көптен күткен және маңызды сәт – сендердің оқу бітіріп шыққан күндерің. Ол бір тараудың аяқталуын және жаңа, толық мүмкіндіктер мен сынақтардың басталуын білдіреді.

Колледжде оқуды аяқтау – бұл сендердің қажырлы еңбектеріңнің, жан-тәнмен және  шын берілулеріңнің  нәтижесі. Сендер өздеріңнің кәсіби өмірлеріңде табысты болатын білім мен дағдыларға қол жеткізу арқылы қиындықтарды жеңе алдыңдар. Шығарылым – бұл оқудың соңы ғана емес, сонымен қатар сендердің мансаптарыңның басталуы. Сендерде өз дағдыларыңды қолдануға, армандарыңа тыныс беруге және  зор биіктерге жетуге мүмкіндік бар.

Естеріңде болсын, сәттілік өзіне және өз қабілеттеріне сенуге жалықпайтындарға  келеді. Алға ұмтылудан, жауапкершілікті өз мойнына алудан және кедергілерді жеңуден қорықпаңдар. Әрбір жаңа сынақ – өсу мен өзін-өзі дамыту мүмкіндігі.

Құрметті түлектер! Қазақстан-Американдық еркін университеті сендерді колледжді табысты бітірулеріңмен құттықтайды және біздің университетте оқуды жалғастыруға шақырады!

Құжаттарды 2023 жылғы 25 шілдеге (қоса алғанда) дейін тапсырған жағдайда, ҚАЕУ-де оқуға қосымша жеңілдіктер ұтысына қатысу мүмкіндігін жіберіп алмаңдар!