ҚАЕУ мен МҚПУ тьюторлықтың болашағын талқылады

2023 жылғы 18-19 қазанда Мәскеу қалалық педагогикалық университеті –ЖОО –    ҚАЕУ серіктесі «Ашық білім беру кеңістігіндегі Тьюторлық. Тьюторлық ерекше тәлімгерлік ретінде».

Ғылыми іс-шараға Қазақстан-Американдық еркін университетінің профессор-оқытушылар құрамы белсенді қатысты.

Конференцияда Қазақстанда, АҚШ-та және Филиппинде тәлімгерлік тәжірибесімен бөліскен ҚАЕУ вице-президенті Даниэль Бэлласт пленарлық баяндама жасады.

«Отбасын құру, гендерлік тәсіл: нені білу керек және тьютор не үшін пайдалы болуы мүмкін?» педагогикалық шеберханасында оның бас спикері, педагогика кафедрасының аға оқытушысы Федорова Ирина Алексеевна сөз сөйледі.

ҚАЕУ ғылыми жұмыс жөніндегі проректоры  Гаврилова Юлия Александровна және педагогика кафедрасының меңгерушісі Нұрланова Әсем Нұрланқызы  «Этномәдени білім беру кеңістігіндегі тәлімгерлік, тьюторлық» секциясында өз баяндамаларын ұсынды.

Халықаралық конференция қатысушылар үшін маңызды оқиға болды, өйткені ол білім берудің тиімділігі мен сапасын жақсартатын жаңа идеяларды, тәсілдер мен технологияларды талқылауға мүмкіндік берді.

Ғылыми-зерттеу бөлімі