Қазақстан Республикасы Президентінің сайлауын өткізудің құқықтық негіздері

консультация по выборам

2022 жылғы 21 қыркүйекте құқық және халықаралық қатынастар кафедрасының аға оқытушысы, заң ғылымдарының магистрі Мужч Савелий Александрович Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Мемлекеттік басқару академиясының Шығыс Қазақстан облысы бойынша филиалы базасында ШҚО аумақтық сайлау комиссияларының төрағалары мен хатшыларымен интерактивті кездесу өткізді.

С. А. ер адамның сөз сөйлеу тақырыбы былайша тұжырымдалды: «Қазақстан Республикасы Президентінің сайлауын өткізудің құқықтық негіздері». Осы тақырыпты талқылау кезінде сайлау барысында туындауы мүмкін проблемалық жағдайларды егжей-тегжейлі талдауға мүмкіндік беретін кейс технологиялары қолданылды.

Осы дәрістер циклінің мақсаты сайлау комиссияларының өкілдерін Қазақстан Республикасы Президентінің алдағы сайлауына сапалы дайындау болып табылатынын атап өткен жөн.

Құқық және халықаралық қатынастар кафедрасы