ҚР Прокуратура органдарының құрылған күніне арналған викторина құқық және халықаралық қатынастар кафедрасында өтті

6 желтоқсанда елімізде жыл сайын Қазақстан Республикасы Прокуратура органдарының құрылған күні атап өтіледі.

Осы оқиғаға орай 2022 жылғы 6 желтоқсанда Қазақстан-Американдық еркін университетінің құқық және халықаралық қатынастар кафедрасы «Құқық» білім беру бағдарламаларының студенттері мен кафедра оқытушылары арасында зияткерлік викторина ұйымдастырды.

Бұл викторинаны «Құқықтану» білім беру бағдарламасының 4 курс студенті Ильдар Ғабдуллин өткізді. Ол прокуратураның тарихына, оның құқықтық мәртебесіне, біздің елімізде және шетелде прокуратураның қызметін реттейтін нормативтік-құқықтық актілерге қатысты түрлі мәселелер дайындады.

Викторина қорытындысы бойынша жеңісті «Құқықтану» білім беру бағдарламасының 4 курс студенті Ходусова Елена және құқық және халықаралық қатынастар кафедрасының оқытушысы Жүніспеков Е. М. бөлісті.

Біздің студентіміз Ильдар Ғабдуллинге зияткерлік викторинаны қызықты өткізгені үшін алғыс айтамыз!

Құқық және халықаралық қатынастар кафедрасы