Ташкент мемлекеттік заң университетінде ҚАЕУ білім алушыларының академиялық ұтқырлығы және ғылыми тағылымдамасы

2021 жылғы 21 мамырдағы Ташкент мемлекеттік заң университеті мен Қазақстан-Америка еркін университеті арасындағы өзара түсіністік туралы меморандум негізінде 2024 жылғы 1 ақпаннан бастап академиялық ұтқырлық шеңберінде «құқық және құқық қорғау қызметі», «Құқықтану» Білім беру бағдарламаларының ҚАЕУ 2 курс студенттері 2023-2024 жылғы 2 семестрде ТМЮУ-де (Өзбекстан) оқудан өтеді.

Академиялық ұтқырлық бағдарламасына студенттер қатысады: Байсейітова Наргиз, Рахимжанова Амина, Слямханова Аяжан.

Сондай-ақ, жеке оқу жоспарына сәйкес докторантурада оқу шеңберінде «8d030100 Құқықтану» Білім беру бағдарламасының 2 курс докторанты Жүніспеков Ермек Мұхамеджанұлы 2024 жылдың 1 ақпанынан бастап Ташкент мемлекеттік заң университетінің базасында ғылыми тағылымдамадан өтуде.

Ташкент мемлекеттік заң университеті-Өзбекстан Республикасында заң кадрларын даярлау жөніндегі бас жоғары оқу орны және ғылыми-әдістемелік мекеме. Университет Өзбекстанның жетекші жоғары оқу орны болып табылады, ол заң ғылымдары мен заң білімінің ұлттық орталықтарының бірі болып танылды. Университет құрамына 16 мамандандырылған және 3 жалпы білім беретін кафедра, заң кадрларының біліктілігін арттыру орталығы, құқық бұзушылықтың алдын алу және қоғамдық қауіпсіздік саласында заң кадрларын даярлау мен қайта даярлауға мамандандырылған филиал, сондай-ақ академиялық лицей кіреді. Университет сонымен қатар Әділет министрлігінің оқу орындарының жүйесіне кіретін 14 заң колледждерінің (техникумдарының) қызметін әдістемелік басқаруды және үйлестіруді жүзеге асырады.

ҚАЕУ білім алушылары ТГУУ студенттік жатақханасында орналастырылған және көктемгі семестр бойы табысты оқу үшін қажетті барлық заттармен қамтамасыз етілген.

Құқық және халықаралық қатынастар кафедрасы

Преподаватель касу и студенты