«Tasymal Bilim Mektebi»онлайн-мектебінің негізін қалаушы және басшысының қонақ дәрісі

2022 жылдың 24 қарашасында «Экономика және кәсіпкерлік негіздері» пәнін оқу аясында бизнес кафедрасының аға оқытушысы Д.С. Мамырбекова мемлекеттік тілде оқытатын университеттің барлық білім беру бағдарламаларының 1 курс студенттеріне қонақ дәріс ұйымдастырды.

Спикер ретінде «Қаржы» білім беру бағдарламасының Қазақстан-Американдық еркін университетінің түлегі, «Tasymal Bilim Mektebi» онлайн-мектебінің негізін қалаушы және басшысы Нүкеш Мұсабек сөз сөйледі. Бұл мектеп жаңа форматта жұмыс істейді, атап айтқанда қаржылық сауаттылық, мемлекеттік және мемлекеттік емес гранттардың болашақ қатысушыларына арналған «Грантолог» бағдарламасы бойынша оқыту жүргізеді, бизнес-жоспарлар жазады, консалтингтік қызметтер көрсетеді, курс қатысушыларына сүйемелдеу және постсапарлауды көрсетеді.

Спикер бизнес-идеяларды қалай дұрыс таңдауға, оларды масштабтауға, қосымша инвестицияларды, шағын және орта бизнесті дамытуға арналған мемлекеттік гранттарға қатысу ерекшеліктері мен ережелерін іздеуге және тағы басқаларға тоқталды. Студенттік орындықтан гранттық бағдарламаларға қатысудың жеке тәжірибесімен бөлісті. Студенттер белсенді түрде курстар, тағылымдамалар және бірлескен жобалар бойынша сұрақтар қойды.

Бизнес кафедрасы