ТМД елдерінің педагогикалық жоғары оқу орындарының жас оқытушыларының халықаралық форумы

2023  жылғы 12 мамырда Алматы қаласында Абай атындағы ҚазҰПУ базасында Мәскеу педагогикалық мемлекеттік университеті мен Еуразиялық педагогикалық университеттер қауымдастығының қолдауымен ТМД елдерінің педагогикалық жоғары оқу орындарының жас оқытушыларының «Үздіксіз педагогикалық білім беру жүйесінің жас оқытушысы: кәсіби даму сатылары» атты Халықаралық форумы өтті.

Рыбалкина Екатерина Александровна, ҚАЕУ шет тілдері кафедрасының аға оқытушысы «Оқуды үйренеміз» МПМУ байқауының жеңімпазы атанды және оны спикер Алматы қаласындағы Форумға шақырды. Іс-шара қорытындысы бойынша Екатерина Александровна ТМД елдерінің қатысушылары арасында екінші орынға ие болды, жеңімпаз дипломымен және форумға қатысушы сертификатымен марапатталды.

Сондай-ақ, ҚАЕУ қазір Еуразиялық педагогикалық университеттер Қауымдастығының мүшесі болып табылады, бұл халықаралық ынтымақтастыққа үлкен мүмкіндіктер береді.

Екатерина Александровнаны құттықтаймыз және одан әрі кәсіби және шығармашылық жеңістер тілейміз!

Шет тілдері кафедрасы