Түзету сыныптарында жалпы білім беретін мектеп жағдайында инклюзивті білім беруді іске асыру

2022 жылғы 14 қарашада Қазақстан-Американдық еркін университетінде педагогикалық мамандықтар студенттері үшін «Түзету сыныптарында жалпы білім беретін мектеп жағдайында инклюзивті білім беруді жүзеге асыру»тақырыбында семинар өткізілді. Аталған семинардың спикері ШҚО білім басқармасының Өскемен қаласы бойынша білім бөлімінің «№32 орта мектебі» КММ педагог – модераторы, бастауыш сынып мұғалімі Сазанбаева Анна Петровна болды.

Осы іс-шара аясында түзету сыныптарында білім алушылардың балаларымен жұмыс істеу кезінде қажет болатын түрлі тәсілдер мен әдістемелер ұсынылды, сондай-ақ Анна Петровна сабақтардың үзінділерін көрсетіп, аудиторияның сұрақтарына жауап берді.

Ынтымақтастық үшін алғысымызды білдіреміз!

Педагогика және психология кафедрасы