X жыл сайынғы «New Generation»IT-фестивалі

2023 жылдың 30 мамырында «Ертіс Концертінде» Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасының іс-шаралар жоспарына сәйкес, Шығыс Қазақстан білім берудегі жаңа технологиялар орталығымен бірлесіп «New Generation» X жыл сайынғы IT-фестивалі өтті, онда бизнес кафедрасының Қазақстан-Американдық еркін университетінің «Ақпараттық жүйелер»  6в06101 білім беру бағдарламасының  білім алушылары Владислав Васипенок, Илья Динник және Данил Беляев, осы іс-шараға»Ақпараттық жүйелер мен жалпы құрылымдардың қауіпсіздігі» жобасымен қатысты.

Бұл IT-фестивальдің мақсаты дарынды балалар мен студенттерді анықтау, ғылымның, техниканың және өнеркәсіптің түрлі салаларында инновациялық жобаларды қолдау және дамыту үшін жағдайлар жасау болып табылады.

Балаларға фестивальге қатысқандары үшін алғыс білдіреміз және жаңа жеңістер мен табыстар тілейміз!

Бизнес кафедрасы