«Жүректегі көбелек»: ақын Құндыз Тасқынбекқызымен кездесу!»Жүректегі көбелек»: ақын Құндыз Тасқынбекқызымен кездесу!

20 қыркүйек күні облыстық кітапханада. А.с. Пушкин жас ақын – Құндыз Тасқынбекқызының «Жүректі төбелек»кітабының тұсаукесері өтті.

Құндыз Тасқынбекқызы-«Қазақ тілі мен әдебиеті»білім беру бағдарламасының Қазақстан-Америка Еркін университетінің түлегі. Жас ақынның кешіне шығыста танымал зиялы қауым өкілдері қатысты.

Іс-шараға Қазақстан-Америка Еркін университетінің «Журналистика» және «Қазақ тілі мен әдебиеті» білім беру бағдарламаларының студенттері қатысты. Шығармашылық кездесуге қатысушылар жас ақынның өлеңдерін оқып, ән шырқап, қызықтырған сұрақтарын қойды.

Педагогика және психология кафедрасының меңгерушісі А. Н.Нұрланова кітапты таныстырып, Құндызға жаңа бастамаларға сәттілік тіледі.

Кездесуде ақын жастармен әңгімелесіп, өзінің шығармашылық жолы туралы естеліктерімен бөлісті. Кездесуге қатысушылар шығармашылыққа қызығушылық танытып, Құндыз Тасқынбекқызы іздеуде жүрген жастарға кеңестер берді.

Педагогика және психология кафедрасы