«Диссертациядағы тиімді жұмыстың құпиялары: тақырыпты таңдаудан қорғауға дейін» мастер-класс

«Халықаралық әріптестік: жаһандық сын-тегеуріндер жағдайындағы білім мен ғылымның әлеуеті» халықаралық ғылыми конгресі аясында 2022 жылғы 14 қыркүйекте Қазақстан-Америка Еркін университетінің акт залында Э.ғ. к., доцент Айжан Арғынқызы Мұхамадиева «диссертациямен тиімді жұмыс істеудің құпиялары: тақырыпты таңдаудан қорғауға дейін»тақырыбында шеберлік сыныбын өткізді.

Мастер-класс қатысушылары Профессор-оқытушылар құрамы, докторанттар, бизнес кафедрасының магистранттары болды. Айжан Арғынқызы диссертацияның не екенін, зерттеу тақырыбын бірден шешудің қаншалықты маңызды екенін айтты, өйткені тақырып жаңа ғылыми мәселені шешуі керек. Зерттеуді жазу кезінде диссертацияны қандай кезеңдерге бөлу керектігін және әдебиетті қалай дұрыс таңдау керектігін білу маңызды. Мастер-класс соңында тыңдаушылар А.А. Мұхамадиеваға алған ақпараты үшін алғыс білдіріп, қызықтырған сұрақтарын талқылады.

Бизнес кафедрасы