Президент Қ. Ж. Тоқаевтың Жолдауы бойынша түсіндіру жұмыстары

2023 жылғы 6 қазанда Қазақстан-Американдық еркін университетінде қалалық мәслихат төрағасы А.А.Светашпен кездесу өтті, ол әңгімелесу барысында студенттерге мәслихаттың келер жылға арналған негізгі перспективалары мен даму үрдістерін тезиспен түсіндірді. Елдің жаңа экономикалық бағытының айқындаушы қағидаттары әділеттілік, инклюзивтілік, прагматизм болады. Барлық азаматтардың алдында стратегиялық маңызды міндет тұр – Қазақстанды IT-елге айналдыру. Біз елімізде креативті экономиканың ауқымды дамуы үшін барлық жағдай жасауымыз керек.

Светаш А. А. үйлесімді тұлға мен жауапты азаматты қалыптастырудың негіздері балалық шақта қаланатынына баса назар аударды. Бүгін біз заң мен тәртіп, диалог, жауапкершілік және ынтымақтастық мәдениеті үстемдік ететін тиімді мемлекет құрып жатырмыз. Біз мәдениетті, білім мен ғылымды дамыта отырып, ашық заманауи әлемнің бір бөлігі болуға ұмтыламыз.

Қазіргі кезеңде ең маңызды міндет – елдің берік өнеркәсіптік құрылымын қалыптастыру, экономикалық өзін-өзі қамтамасыз етуді қамтамасыз ету. Жаңа өнеркәсіптік саясат арқылы біз дамудың сапалы басқа  үлгісіне көшуіміз керек.

Біз Әділ Қазақстан – тең мүмкіндіктер мен прогресс елін құрып жатырмыз.