ҚАЕУ «IT- Менеджмент»    Халықаралық білім беру бағдарламасы ASIIN неміс аккредитациясын алдым

Батыс Саксон қолданбалы ғылымдар университеті (Германия) Қазақстан-Американдық еркін университетімен және Арменияның (Армян мемлекеттік экономикалық университеті), Қырғызстанның (Қырғыз-Германия қолданбалы информатика институты), Грузияның (Халықаралық Қара теңіз университеті) жоғары оқу орындарымен бірлесіп іске асыратын «IT-Менеджмент» Халықаралық білім беру бағдарламасы инженерия, ақпараттану, жаратылыстану ғылымдары және математика саласындағы білім беру бағдарламалары (ASIIN, Германия) аккредиттеу агенттігінде аккредиттелді.

ASIIN аккредиттеу Еуропалық біліктілік шеңберіне және «Еуропалық стандарттар мен ұсыныстарға» сәйкес келетін стандарттарға сәйкестігін растайтын, оқу нәтижесіне бағдарланған, академиялық және кәсіби талаптарға жоғары деңгейде сәйкес келетін білім беру бағдарламасына берілді.

Бұл бағдарлама білім алушыларға өздерінің кәсіби құзыреттерін компьютерлік технологиялар, бизнес-ақпараттық жүйелер, менеджмент және іскерлік әкімшілендіру саласындағы білімдермен байланыстыруға мүмкіндік беруге бағытталған.

Осы келісімге қатысатын барлық университеттер осы оқу бағдарламасы арқылы алынған барлық ECTS несиелерін мойындайды.

2023 жылдың қараша айында Батыс Саксон қолданбалы ғылымдар университетінде осы оқу жылында оқуға түскен магистранттарды оқытуды бастау салтанатты рәсімі өтті.

Бағдарлама аяқталғаннан кейін ҚАЕУ магистранттары екі диплом алады: Қазақстан-Американдық еркін университеті және Батыс-Саксон қолданбалы ғылымдар университеті (Германия).

Оқу процесі ағылшын тілінде өтеді – пәндер, емтихандар, магистрлік диссертацияны қорғау. Магистрлік диссертация жазу қазақстандық және неміс тарапынан екі ғылыми жетекшінің басшылығымен жүзеге асырылатын болады.

Бизнес кафедрасы