ҚАЕУ студенті – логистика бойынша Халықаралық олимпиаданың жеңімпазы

2023 жылғы 21 сәуірде Г.В. Плеханов атындағы РЭУ Волгоград филиалы. логистика бойынша VIII Халықаралық олимпиада өткізді.

Олимпиадаға әр елден 191 қатысушы қатысты. Оның басым бөлігі Беларусь мемлекеттік экономикалық университетінің «Логистика» Г.В. Плеханов атындағы РЭУ Смоленск филиалы, Г.В. Плеханов атындағы РЭУ Севастополь филиалы, Гродно мемлекеттік университеті, Қазақстан-Неміс университеті, Полоцк мемлекеттік университеті, «Азаматтық Авиация Академиясы» АҚ, Брест мемлекеттік техникалық университеті, Волгоград мемлекеттік техникалық университеті, Қ.И. Сәтбаев атындағы Қазақ ұлттық техникалық зерттеу университеті, Қырғызстан Халықаралық университеті, Волгоград мемлекеттік аграрлық университеті, И. Раззаков атындағы Қырғыз мемлекеттік техникалық университеті, Г. В. Плеханов атындағы РЭУ Ташкент филиалы. Беларусь ұлттық техникалық университеті білім беру бағдарламасының студенттері.

Қазақстан-Американдық еркін университетінің студенттері «Бизнес» кафедрасының аға оқытушысы Оксана Григорьевна Богородскаяның жетекшілігімен осы байқауда да өз күштерін сынап көрді.

Олимпиада Еуропалық логистика қауымдастығының (ELA) және Еуропалық логистика сертификаттау комитетінің (ECBL) талаптарына сәйкес логистиканың функционалдық бағыттары бойынша тестілеу түрінде өткізілді.

Тестілеу нәтижелері бойынша Қазақстан-Американдық еркін университетінің «Мейрамхана ісі және қонақ үй бизнесі» білім беру бағдарламасының 3 курс студенті Бидахметова Дильназ Бауыржанқызы құрметті III орынға ие болды!

Құттықтаймыз және одан әрі шығармашылық табыс тілейміз!

Бизнес кафедрасы