Студенттердің ғылыми-зерттеу жұмыстарының республикалық конкурсының қорытындылары

«Дене шынықтыру және спорт» бағыты бойынша Қазақстан Республикасының жоғары оқу орындарында студенттердің ғылыми-зерттеу жұмыстарының Республикалық жыл сайынғы конкурсының қорытындылары шығарылды.

СҒЗЖ байқауының негізгі мақсаттары мен міндеттері студенттердің ғылыми-зерттеу және оқу-танымдық қызметін ынталандыру; неғұрлым талантты және дарынды студенттерді іріктеу және қолдау; Қазақстан Республикасының зияткерлік әлеуетін қалыптастыруға жәрдемдесу болып табылады.

Студенттердің ғылыми жұмыстарын қарап шығып, ЖОО-ның конкурстық комиссиясы марапаттауға ұсынуға шешім қабылдады:

1. Министрліктің І дәрежелі дипломдарымен___1_______ жұмыс
  2. Министрліктің ІІ дәрежелі дипломдарымен___2_____ жұмыс
  3. Министрліктің ІІІ дәрежелі дипломдарымен____3_____ жұмыс

Министрліктің I дәрежелі I дипломымен марапатталсын:

1. Батрак Артем Сергеевич, М.Қозыбаев атындағы Солтүстік Қазақстан университетінің «Дене шынықтыру және спорт» білім беру бағдарламасының студенті, «Аралық әдісті қолдану арқылы орта қашықтыққа жүгіруде полиатлоншыларда жылдамдыққа төзімділікті тәрбиелеу»тақырыбындағы жұмысы үшін.
    Ғылыми жетекшілері: «Дене шынықтыру және әскери тәрбие теориясы мен әдістемесі» кафедрасының профессоры К.М.Кангужина; кафедраның магистрі, аға оқытушысы, ҚР еңбек сіңірген жаттықтырушысы А. В. Нумов.

Министрліктің II дәрежелі дипломдарымен марапатталсын:

1. Разумов Родион Александрович, М.Қозыбаев атындағы Солтүстік Қазақстан университетінің «Дене шынықтыру және спорт» білім беру бағдарламасының студенті, «Кекушинкай каратэмен айналысатын 9-10 жастағы балалардың денесіне жаттығу жүктемелерінің әсері»тақырыбындағы жұмысы үшін.
    Ғылыми жетекшісі: М. Қозыбаев атындағы СҚУ КЕАҚ профессоры. В. К. Тулаев.
  2. Желудов Артем Русланович, Қазақстан-Американдық еркін университетінің «Дене шынықтыру және спорт» білім беру бағдарламасының студенті,  «Спорт жарыстарына ұзақ қашықтыққа жүгірушілердің дайындығына әртүрлі қарқындылықтағы дене жүктемелерінің әсері»тақырыбындағы жұмысы үшін.
    Ғылыми жетекшісі: ҚАЕУ «Педагогика және психология» кафедрасының қауымдастырылған профессоры, п. ғ. к., Асмолова Л. А.

Министрліктің ІІІ дәрежелі дипломдарымен марапатталсын:

1. Голубь Глеб Андреевич, М.Қозыбаев атындағы Солтүстік Қазақстан университетінің «Дене шынықтыру және спорт» білім беру бағдарламасының студенті, «А жуырлық түсіру жаттығуларын пайдалану кезінде жеңіл атлет спринтерлерінде жылдамдық-күш қабілеттерін дамыту»тақырыбындағы жұмысы үшін.
    Ғылыми жетекшісі: М. Қозыбаев атындағы СҚУ КЕАҚ аға оқытушысы Сотниченко Е. А.
  2. Стенин Тимур Тимофеевич, Л.Гумилев атындағы ЕҰУ «дене шынықтыру және спорт» білім беру бағдарламасының студенті, «Мектепке дейінгі білім беру мекемелерінде шахмат сабақтарында денсаулық сақтау технологияларын қолдану» тақырыбындағы жұмысы үшін.
    Ғылыми жетекшісі: Л. Гумилев атындағы ЕҰУ аға оқытушысы, магистр Н.А.Моисеева
  3. Бөкембаев Әміре Бекболатұлы Қазақстан-Американдық еркін университетінің «Дене шынықтыру және спорт» білім беру бағдарламасының студенті, «Оқу-жаттығу тобының волейболшыларын қорғаныстағы ойынды оқыту әдістемесі» тақырыбындағы жұмысы үшін.