Журналист, қоғам қайраткері және танымал тарихи бестселлерлердің авторы В. Г. Обуховпен шығармашылық кездесу

2024 жылғы 31 қаңтарда Қазақстан-Американдық еркін университетінің «Журналистика» білім беру бағдарламасының 1, 2 және 3 курс студенттері журналист, қоғам қайраткері және танымал тарихи бестселлерлердің авторы Вадим Геннадьевич Обуховпен 65 жылдығына арналған шығармашылық кешке қатысты.

Вадим Геннадьевич Обухов – әскери тақырыптағы кітаптар арасында тұрақты түрде үздік орындарға ие тарихи бестселлерлердің авторы. Жазушының кітаптарына сұраныс Ресейде, Балтық жағалауында, Израильде, Германияда және басқа елдерде бар. Вадим Обухов өзінің алғашқы кітабынан бастап өткен ғасырдың ортасындағы Шығыс Түркістан тарихын зерттейді. Сондай-ақ, жазушы өзінің алғашқы кітабынан бастап уран тақырыбын зерттейді, стратегиялық материалдар кен орындарын барлау және оларды өндіру, Семей ядролық полигонын салу және пайдалану, Үлбі металлургия зауытының тарихымен байланысты оқиғаларды сипаттайды.

Осындай маңызды оқиғаға қатысуға мүмкіндік және шақыру үшін алғыс айтамыз!